حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی به دلیل اقتصادی تر بودن و ارسال در تناژ بالای کالا در سالهای اخیر رشد فراوانی کرده است.

شرکت حمل و نقل بین المللی تعطیلات آرام (تاسکوکارگو) در زمینه های حمل ریلی حجم قابل توجهی از کالاهای صادراتی را به کشورهای روسیه، ترکیه، ترکمنستان، کشورهای حوزه ی قفقاز توسط نیروهای باسابقه و مجرب خود ارسال نموده است.

حمل و نقل ریلی دارای مزیت های بی نظیری نسبت به دیگر روش های حمل و نقل زمینی می باشد از جمله عوارض کمتر زیست محیطی، آلودگی کمتر و مهم ترین آن کاهش زمان توقف و هزینه ی مناسب می باشد.

شرکت بین المللی تعطیلات  آرام (تاسکوکارگو)، با در اختیار داشتن واگن های مسقف، لبه بلند، لبه کوتاه، مسطح، فله بر، مخزن دار، یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه ی حمل و نقل ریلی در سطح بین المللی می باشد که توانسته همواره به خاطر دانش بالای خود در امر حمل و نقل ریلی رضایت تجار و مشتریان عزیز را کسب نماید.

سرویس های حمل و نقل ریلی تاسکوکارگو شامل حمل و ارسال داخلی و خارجی انواع مواد معدنی، مایعات نفتی، مواد سوختی، روغنی، دپوی نفتی ، سنگ ، زغال سنگ و هرآنچه که قابلیت حمل در واگن های قطار را داشته باشد.

برای حمل و نقل ریلی کالاها حداقل اجاره ی یک واگن برای ارسال کالاها لازم و حداکثر حجم یک واگن 60 تن می باشد

  • مقدار و تناژ در حمل و نقل ریلی بالا می باشد و امکان حمل در تناژهای 40 تن به بالا می باشد.

ازجمله مدارک مورد نیاز در حمل و نقل ریلی بارنامه، اینویس، پکینگ ، گواهی مبدا و مجوزهای مربوط به نوع کالا را می توان نام برد..

از دیگر خدمات ریلی شرکت تاسکوکارگو می توان به انجام فورواردری، انجام امورات گمرکی،ترخیص کالا، عملیات تخلیه واخذ مجوز حمل و نقل از سازمان حمل و نقل ریلی ، اخذ گواهی های قرنطینه، دامپزشکی، گواهی مبدا، تخلیه و حمل به انبار، بیمه کالا، بارگیری، انجام امور مربوط به صادرات کالا در مرز اشاره کرد.

  • مدارک مورد نیاز در حمل و نقل ریلی

با مشاوره ی متخصصین تاسکوکارگو همواره مناسب ترین و امن ترین مسیر را برای ارسال کالاهای خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *