فریت بار به عراق

تاسکو کارگو – خدمات بار هوایی تعطیلات آرام فریت بار به عراق را به با کیفیت و هزینه مناسب به سراسر دنیا انجام می دهد. برای مشاوره و استعلام قیمت با مشاورین مجرب ما تماس بگیریذ.

 

کشور عراق

کشور عراق (العراق الیره) جمهوری در خاورمیانه و شمال غرب خلیج فارس است. این کشور از شرق با ایران، از جنوب با کویت، از جنوب غربی با عربستان سعودی، از غرب با اردن، از شمال غربی با سوریه و از شمال غربی با ترکیه مرز ذارد. در حالی که عراق حاوی بین النهرین باستانی است، گهواره تمدن، آن را از طریق جنگ و ستم برای قرن گذشته ویران شده است.

وضعیت سیاسی در عراق بسیار ناپایدار است، حتی اگر جنگ در دسامبر 2017 به طور رسمی اعلام شود. مسافرت بسیار خطرناک بوده و به شدت دلسرد شده است. خارجی ها هنوز در معرض آدم ربایی، قتل و خشونت مسلحانه هستند. ویزای گردشگری  عراق به جز منطقه مستقل کردستان اعطا نمی شود. اگر چه استان های شمال شرقی استان کردستان عراق را می توان نسبتا امن برای خارجی ها درنظر گرفت، اما حاشیه اشتباهات کوچک است.

شهر های مهم عراق

شهر های مهم عراق شامل زیر است:

  1. بغداد
  2. سلیمانیه
  3. بصره
  4. دهوک
  5. اربیل (هولیر)
  6. فلوجه
  7. کربلا
  8. کرکوک
  9. موصل

ارسال بار هوایی به عراق

به دلیل اتفاقات اخیر که برای ارز ایران افتاد، سالانه افراد زیادی جهت کار ایران را به مقصد سلیمانیه، کرکوک و دیگر شهر ها ترک می کنند. کم ارزش شدن پول ایران باعث شد تا افراد برای درآمد بیشتر راهی عراق شوند. با توجه به نزدیکی و همچنین روابط خوب دو کشور تجارت بین دو کشور رونق فراوان دارد. افرادی که قصد دارند کالاهای مانند کاشی مرغوب ایرانی، زعفران، خاویار، فرش و … را به عراق صادر کنند دیگر نگران امنیت با خود نباشند.

دیگر نیاز نیست بار های خود را از طریق کوهستان و راه های نا امن ارسال کنید. ارسال بار هوایی به عراق موثرترین راه برای حفظ امنیت بار شما می باشد. ضمن اینکه ارسال بار هوایی بسیار سریع انجام می شود. شرکت تاسکو کارگو با تجربه چندین ساله بهترین انتخاب برای ارسال بار هوایی شما می باشد.

قیمت فریت بار به عراق

عوامل مختلفی بر روی قیمت فریت بار به عراق تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار تاسکو کارگو تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

خدمات تاسکو کارگو برای فریت بار

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. عدم آگاهی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل و یا بسیار زمانبر انجام شود.  شرکت فریت بار و حمل هوایی تاسکو کارگو با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد. بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار در فرودگاه توسط نیروهای متخصص صورت می گیرد. خدمات تاسکو کارگو برای فریت بار کامل است و نیازی به حضور مسافر ندارد.

بسته بندی

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در خطر نیفتادن در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد. زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد. شرکت فریت بار و حمل هوایی تاسکو کارگو مسئولیت بار را تا بار انداز مقصد و تحویل به شما به عهده می گیرد.

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی تاسکو کارگو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *