فریت بار به روسیه

فریت بار به روسیه ، گرجستان و سراسر نقاط جهان را با شرکت خدمات بار هوایی تعطیلات آرام (تاسکو کارگو) تجربه کنید. تاسکو کارگو بار هوایی شما را به تمام نقاط دنیا با بهترین کیفیت و هزینه مناسب ارسال می کند. برای مشاوره و استعلام قیمت با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

 

فریت بار

فریت به معنای بار می باشد اصطلاح فریت بار در صنعت حمل و نقل به حمل و نقل و ارسال بار به صورت هوایی ، دریایی و زمینی گفته می شود. امروزه کلمه فریت بار به شکل های مختلف حمل و نقل اطلاق می شود که این موارد مانند حمل و نقل های درون شهری ، بین المللی ، بیرون شهری است. ولی در کشور ایران به شکل عامیانه فریت بار به حمل خرده بار مسافری و یا تجاری توسط هواپیما گفته می شود که از مبدا گمرکاتی که در فرودگاه ها مستقر می باشد به تمامی نقاط دنیا ارسال می شود.

مسافرانی که قصد ارسال بار به کشور روسیه را دارند می توانند توسط آژانس های مسافرتی اضافه بار خود را قبل از مسافرت به فرودگاه انتقال بدهند و با هزینه کم بار خود را به صورت هوایی به مقصد مورد نظر ارسال کنند.

 

کشور روسیه

کشور روسیه پهناورترین کشور جهان می باشد و در شمال اوراسیا واقع شده است.کشور روسیه در آسیای شمالی و اروپای خاوری قرارد دارد و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی ؛ و هم چنین با دریای خزر،دریای سیاه،و دریای بالتیک مرز آبی دارد .روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی دارد و با کشورهای پیرامون دریای برینگ،دریای ژاپن،دریای خزر،دریای سیاه ،و دریای بالتیک ارتباط دریایی دارد. کشور ایران همکاری تجاری و اقتصادی خوبی را با کشور روسیه و بلاروس دارد که این موارد تجاری و اقتصادی به شرح ذیل می باشد:

خشکبار . خرما ، مرکبات و خودرو و صنایع دستی ، واردات ماشین آلات صنعتی و کشاورزی ، الیاف ، غلات ، حبوبات و …

اقتصاد کشور روسیه بر اساس سرمایه داری و خصوصی سازی است که این مبحث بعد از فروپاشی شوروی و رهایی از اقتصاد دولتی و سوسیالیستی صورت گرفت.

 

فریت بار به روسیه

شرکت تاسکو کارگو آماده ارائه خدماتی اعم از فریت بار به روسیه و ارائه خدمات حمل و نقل مواد غذایی فاسد شدنی ، خشکبار ، دارو ، میوه ، اتصالات خطوط نفتی از ایران به کشورهای آلمان ، انگلیس ، استرالیا ،کانادا ، روسیه ، لبنان ، هند ، کره جنوبی و سراسر کشور های جهان است.

 

شرکت تاسکو کارگو آماده ارائه خدمات بازرگانی به مسافران و مهاجران محترم می باشد لذا می توانید با خیالی آسوده کلیه ی امور خود را به این شرکت بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *