فریت بار به آلمان

شرکت ارسال بار هوایی تاسکو کارگو ، فریت بار به آلمان و سراسر دنیا را با بهترین کیفیت و هزینه مناسب انجام می دهد. برای مشاوره و استعلام قیمت در خصوص ارسال بار با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

 

آلمان

کشور آلمان از صنعتی ترین کشورهای جهان است و این کشور چهارمین اقتصاد بزرگ جهان معرفی کرده است. آلمان دارای بازار اقتصادی با نیروی کار مجرب، موجودی سرمایه بزرگ، فساد پایین و سطح بالای نوآوری و اقتصاد آلمان بزرگترین اقتصاد ملی در اروپا است. امروزه دغدغه اصلی افرادی که برای مهاجرت یا تحصیل به کشور آلمان می‌روند، ارسال بار یا به اصطلاح فریت بار به آلمان است. حمل بار به آلمان برای زندگی و یا جابجایی وسایل ضروری یکی از اقامات مهم قبل یا بعد رفتن است.

امروزه کالاهای زیادی از ایران  وارد کشور آلمان می‌شود که شامل کالاهایی مانند محصولات شیمیایی ، ماشین آلات ، وسایل الکترونیکی ، محصولات دارویی ، مواد خوراکی ، پلاستیک ، فلزات و تجهیزات حمل ونقل می‌باشد.

 

حمل بار زمینی به آلمان

حمل بار زمینی به آلمان یکی از کم هزینه ترین روش‌های حمل بار می‌باشد. حمل بار زمینی به آلمان به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌شود. فول تراک همان در اختیار داشتن یک تراک کامل می‌باشد که برای حمل باری با وزن یا حجم زیاد مناسب است. در حمل بار به صورت فول تراک ، صاحب کالا می‌تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد. درباره حمل بار زمینی به آلمان به صورت خرده بار باید به این نکته اشاره کرد که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می‌توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. 

 

حمل بار دریایی به آلمان

حمل بار دریایی به آلمان به سه روش: فول کانتینر ، خرده بار و فله ای (BULK) انجام می‌گیرد. حمل خرده بار یا فول کانتینر با استفاده از کانتینرهای 20 فوتی یا 40 فوتی انجام می‌شود که صاحب بار با توجه به ابعاد و وزن کالای خود می‌تواند آن را با کانتینر 20 یا 40 فوتی و به صورت خرده بار ، فول کانتینر و فله ای حمل کند.

جالب است بدانید هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان است که به خاطر بندر معروفش شناخته می شود و 1700 شرکت‌های حمل و نقل بسیاری در این شهر وجود دارند. آلمان دارای بنادر مهمی است که حمل بار دریایی به آن ها صورت می‌گیرد. بنادری مهمی مانند هامبورگ ، برمن ، کلن و دویسبورگ از جمله این بنادر می‌باشند.
نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که حمل بار دریایی به آلمان به صورت فله ای برای کالاهای حجیم یا ترافیکی توصیه می‌شود زیرا بسیاری از کالاهای دیگر باید به صورت بسته بندی شده در کانتینر قرار بگیرند تا از خطرات احتمالی در حمل بار دریایی به آلمان در امان بمانند و این باعث می‌شود تا در این مورد خاص هزینه حمل بار دریایی به آلمان حتی نسبت به حمل بار زمینی به آلمان مقرون به صرفه تر باشد.

 

حمل بار هوایی به آلمان

حمل بار هوایی به آلمان در شهرهای مهم آلمان مانند فرانکفورت ، کلن ، هامبورگ و دوسلدورف انجام می‌شود. فرودگاه فرانکفورت یکی از پرترددترین فرودگاه های جهان است و قطب اصلی شرکت های هواپیمایی لوفت هانزا محسوب می‌شود. حمل بار هوایی به آلمان به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می‌شود.

در روش حمل بار دریایی به صورت مستقیم، کالا از آلمان مستقیماً به ایران حمل می‌شود. اما در روش غیر مستقیم حمل بار هوایی به آلمان که برای کالاهای تحریمی و غیر تحریمی صورت می‌گیرد ، ابتدا کالا از آلمان به کشور دیگری مانند امارات حمل شده و سپس از آن کشور یعنی امارات به ایران ارسال می‌شود.

مدت زمان حمل بار هوایی به آلمان کمتر از سایر روش‌ها بوده که از مزایای این نوع حمل می‌باشد. زمان حمل بار به نوع ایرلاین و شیوه حمل بار به آلمان بستگی دارد. زمان حمل بار هوایی به آلمان بسته به متغیر های گفته شده بین 2 تا 5 روز است. به دلیل ارسال سریع حمل برای بار هوایی با حجم و وزن کم و یا تجاری که از نظر زمانی در مضیقه قرار دارند توصیه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *