مشاوره بازرگانی و حمل و نقل

صادرات و واردات یکی از امور بسیار مهم تجاری می باشد که باعث تاثیر مثبت و منفی در بازار سرمایه میگردد. احتمالا برای شما هم سوالاتی در مورد مشاوره صادرات و مسائلی از این قبیل بوجود آمده . امروزه با رونق گسترده صادرات و واردات بسیاری از شرکت ها تجاری قصد دارند تا با شیوه های نوین و علمی صادرات و واردات کالاها آشنا شوند.

  • مشاوره صادرات چیست؟

مشاوره صادرات فرآیندی است که به بازرگانان و تجار در زمینه های گمرک ،بازاریابی بین المللی ،ترخیص کالا و انتقال ارز کمک می کند.

مشاوره صادرات شامل مشاوره در زمینه معرفی محصولات ، مشاوره در خصوص صدور فاکتور، مباحث بیمه و … می باشد.

مشاور صادرات فردی است که به تمام پیچ و خم مسیر صادرات تسلط دارد. مشاور صادرات می بایست از شناخت کامل از بازار داخلی و بین المللی، همچنین قوانین حاکم بر سازمان های مرتبط و سیاست گذاری های صادراتی آشنا و اشرافیت کامل در این زمینه ها داشته باشد.

مشاوره صادرات به معنای مشورت و آموزش در زمینه های بازار بین المللی ، امور گمرکی، قوانین حاکم بر آن و نیازهای صادرکننده می باشد.

لزوم استفاده از مشاوره صادرات باتوجه به افزایش رقابت در فضای کسب و کارها و بهره مندی از دانش و تجربه مشاوره صادرات بیش از گذشته احساس میشود .تکیه به روشهای قدیمی می تواند منجر به درک اشتباه از بازارهای صادراتی گردد.

تاجران و صادرکنندگانی که تصمیم به صادرات کالاهای خود دارند با استفاده از مشاوره صادرات در زمان و مکان مناسب می تواند نتیجه خوبی از فرآیند صادرات سازمان خود بدست آورند.

امروزه همه شرکتها از حضور مشاوران خبره و باتجربه در مسیرفعالیت های خود کمک میگیرند تا بتوانند در بازارهای صادراتی به بهترین نحو فعالیت نمایند.

  • برخی از فواید استفاده از مشاوره صادرات
  • امکان افزایش سودآوری شرکت، میزان نقدینگی
  • امکان راهکارهای نوین علمی، با هدف صادرات کالای داخلی به کشورهای خارجی
  • ارائه فنون های معاملاتی و ایجاد پل ارتباطی برای واردات کالاهای خارجی
  • تاثیر چشمگیربر روی اقتصاد
  • امکان استفاده از تجارت بین الملل
  • رونق دهی بازار داخلی و افزایش میزان تقاضا

مشاورین خبره و باتجربه کارگو بین المللی تعطیلات آرام (تاسکو کارگو ) و بازرگانی پناهی با استفاده از دانش نوین و به روز تجارت بین المللی اشرافیت کامل به قوانین صادرات آماده ارائه راهکار و مشاوره در زمینه های تجارت جهانی ،مشاوره و صادرات کالا به شما عزیزان می باشد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *