فریت بار اروپا و ارسال بار به اروپا را با تاسکو کارگو (خدمات بار تعطیلات آرام) تجربه کنید. برای مشاوره و استعلام هزینه ارسال بار با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

فریت بار به اروپا

ارسال بارهوایی به اروپا را فریت بارهوایی می‌گویند. هر مسافری که عازم اروپا می‌باشد تنها مجاز به همراه داشتن مقدار مشخصی بار در هنگام سفر می‌باشد و به ازای مازاد بار باید در پای کانتر پرواز جریمه هنگفتی را پرداخت نماید، در این مواقع بهترین پیشنهاد به فرد برای کاهش هزینه فریت بار به اروپا می‌باشد.

اگر شما عازم مسافرت به اروپا می‌باشید برای ارسال بار نیازمند بلیت و پاسپورت هستید، اما اگر قصد شما ارسال سوغات و یا هدیه و یا هرگونه وسیله‌ای برای دوستان و آشنایانتان می‌باشد دیگر نیازی به ارائه بلیت و پاسپورت برای فریت بار به اروپا ندارید.

اگر شما تاجر هستید و بار شما حالت تجاری دارد در این صورت شما نیازمند ارائه دادن کارت بازرگانی هستید. ازجمله مواردی که در ارسال بار به اروپا انجام می‌گیرد می‌توان به ارسال وسایل منزل، ارسال مبلمان، تابلو فرش، ارسال فرش، و صادرات صنایع ‌دستی، ارسال میوه، ارسال سبزیجات، ارسال قارچ، ارسال خشکبار، ارسال و صادرات زعفران، ارسال بار تجاری به اروپا، ارسال و صادرات چینی‌آلات و نیز همه مواردی که شامل ارسال بار تجاری به اروپا می‌شود را نام برد. زمانی که بار شما به شهر مقصد در اروپا رسید تا 48 ساعت در انبار نگهداری می‌شود. پس از گذشت این زمان شما باید هزینه انبارداری را نیز پرداخت کنید.

چه کالاهایی جهت فریت بار ممنوع است؟

ارسال وسایلی که برای ایمنی هواپیماهای مسافری خطری ایجاد کند ممنوع می‌باشد. قوانین حکومتی و گمرکی در ایران، خروج شی قیمتی، عتیقه، کتب خطی، چاپ سنگی، قطعات پشت‌نویسی شده، اوراق مینیاتور، طلا و نقره، سنگ های قیمتی، ارز، پول رایج کشور، تابلوهای اصل، قالی و قالیچه‌های دست‌بافت عتیقه، اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی و اشیاء تاریخی و میراث فرهنگی به طور کل از طریق فریت بار ممنوع است.

بارنامه فریت بار

برای ارسال بار یک بارنامه صادر می‌شود. این بارنامه حاوی اطلاعات مسافر مثل شماره تماس مسافر و آدرس می‌باشد. در اصل این بارنامه فریت بار یک کد 11 رقمی است که بر روی برچسب چسبانده می‌شود. این برچسب بار درواقع نوع بار، مبدأ و مقصد و همچنین تعداد بسته‌ها را نشان می‌دهد. این برچسب باعث می‌شود بارها به راحتی قابل شناسایی باشند و در حین پرواز مشکلی برای حمل‌ونقل شان به وجود نیاید.

چقدر طول می‌کشد تا بار به مقصد برسد

زمان رسیدن بار به اروپا به عوامل مختلفی مانند طول مسافت و نوع خط هوایی بستگی دارد که می‌تواند بین دو تا شش روز متغیر باشد. لازم به ذکر است که در بیشتر موارد بار فریت شده بعد از گذشت چهار روز در شهر موردنظر شما در اروپا قابل دریافت می‌باشد.