ارسال بار

تعطیلات آرام با بکارگیری تیمی از پرسنل متخصص، کارآزموده و فعال، با هدف خدمت رسانی به مشتریان و با درنظرگرفتن نیازهای آنها اقدام به ارائه خدمات در زمینه حمل و نقل بین المللی نموده است. خدمات ما در برگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبدا ، بارنامه و ارسال باربصورت هوایی توسط ایرلاین های معتبر دنیا، تا ترخیص بار در گمرکان و تحویل در مقصد می باشد. این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره رایگان در زمینه حمل بار زمینی و دریایی نیز می باشد.

شرکت تعطیلات آرام در راستای تطبیق نیازهای مشتریان خود با گزینه های موجود در بازار حمل و نقل اقدام به گسترش همکاری با خطوط هواپیمایی بین المللی و سایر شرکتهای حمل و نقل در نقاط مختلف دنیا نموده است

این مجموعه سعی در ارتقا تنوع و سطح کیفی خدمات و بهبود استانداردهای موجود را دارد تا بتواند رضایت و اعتماد متقاضیان خدمات حمل و نقل را جلب نماید.

ارسال بار در شرکت بین المللی تاسکوکارگو تنها مشمول کالاهای تجاری نیست بلکه به دلیل افزایش چشم گیر مهاجرت و تحصیل در خارج از ایران بنا به درخواست و نیاز مشتریان ارسال اسناد و مدارک، لوازم منزل، مبلمان، اقلام خوراکی و …نیز باتوجه به مقصد به یکی از روشهای هوایی، ریلی و دریایی انجام خواهد شد. حائز اهمیت که پیش از انجام هرگونه اقدام، مشاورین متخصص تاسکوکارگو شما را از تمامی مراحل آگاه کرده، سپس جهت ارسال ایمن تمامی اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

شایان ذکر است که شرکت تاسکوکارگو با بیش از 10 سال سابقه در امر تجارت، علاوه بر ارسال بار به صورت فریت و کارگو، خدمات تامین کالاهای صادراتی را نیز انجام می دهد. اگر برای ارسال کالاهای صادراتی خود دچار مشکل هستید شرکت تاسکوکارگو تمامی خدمات را از تامین ، انجام امور گمرکی ، اخذ مجوزات لازم تا ارسال به مقصد مورد نظر را مرحله به مرحله توسط تیم متخصص خود انجام خواهد داد .

  • برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین با ما در ارتباط باشید.
  •  

نمونه ای از بارهای ارسالی توسط تیم کارگو هلدینگ تعطیلات آرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *