ارسال بار فریت از اصفهان به سراسر دنیا

عملیات فریت بار از اصفهان به حمل و نقل و ارسال لوازم و ملزومات مسافرتی و هرگونه بار مسافرتی از اصفهان گفته میشود. فریت بار از اصفهان نسبت به سایر روش های ارسال هزینه بسیار پایین تری دارد زیرا در فریت بار از اصفهان کالاها تحت عنوان بار تجاری ارسال نمیشوند.

پس شما در فریت بار نمیتوانید نمونه های تجاری را ارسال کنید.

فریت بار از اصفهان در حجم و ابعاد و اندازه های مختلف در پایانه فرودگاه شهید بهشتی اصفهان قابل انجام است. برای مطالعه بیشتر در خصوص فریت بار ما یک مقاله با عنوان “هرآنچه باید درباره فریت بار بدانید” برای شما آماده کردیم که میتوانید از طریق لینک زیر، مطالعه کنید.

همچنین شما میتوانید از طریق شماره های زیر یا از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره تخصصی رایگان بهره‌مند شوید.

09132178109

09130864170

03136736700

03136736705

بار فریت هوایی به ارسال هرگونه وسائل شخصی و مسافرتی و غیر تجاری بار فریت گفته میشود. بار های فریت هوایی شما توسط هواپیما از پایانه فرودگاه شهید بهشتی اصفهان میتواند موارد زیر را توسط بار فریت از اصفهان به سایر نقاط دنیا ارسال کنید:

 1. اسباب و لوازم شخصی (شامل لباس، وسائل شخصی و…)
 2. اثاثیه منزل (تمامی اثاثیه منزل را میتوانید از طریق بار فریت اصفهان، به سایر نقاط دنیا ارسال کنید.)
 3. فریت دانشجویی (ارسال و حمل و نقل اسباب و لوازم دانشجو شامل کتاب، کامپیوتر شخصی و…)
 4. ارسال خوراکی و مواد غذایی (حمل و نقل مواد غذایی و مواد خوراکی)

در این مقاله توضیحات مختصری درباره بار فریت از اصفهان برای شما گردآوری شده. شما میتوانید از طریق این لینک درباره “بار فریت” اطلاعات لازم را کسب کنید.

فریت بار از اصفهان به چه کشورهایی قابل انجام است؟

شما از طریق پایانه بار بین المللی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، میتوانید از اصفهان به اقصی نقاط دنیا فریت بار انجام دهید. در ادامه تعدادی از کشورها و مقصد هایی که شما میتوانید به آنها فریت بار انجام دهید را برای شما لیست میکنیم:

 • حمل و نقل فریت بار از اصفهان به آمریکا
 • فریت بار از اصفهان به استرالیا
 • حمل بار فریت از اصفهان به کانادا
 • فریت بار از اصفهان به انگلستان
 • فریت بار از اصفهان به آلمان
 • فریت بار از اصفهان به فرانسه
 • ارسال بار فریت از اصفهان به سوئد
 • حمل بار فریت از اصفهان به نروژ
 • حمل بار فریت از اصفهان به ترکیه
 • حمل و نقل بار فریت از اصفهان به امارات متحده عربی (دبی)
 • ارسال بار فریت از اصفهان به فنلاند
 • ارسال بار فریت از اصفهان به کویت
 • حمل فریت بار از اصفهان به قطر
 • حمل و نقل بار فریت از اصفهان به عمان
 • حمل و نقل بار فریت از اصفهان به اقصی نقاط دنیا

هزینه ارسال بار فریت از اصفهان چقدر است ؟

هزینه ارسال بار فریت از اصفهان براساس فاکتور ها و عوامل مختلفی محاسبه میشود. برخی از این عوامل و فاکتور ها عبارت اند از: اندازه کالا، حجم کالا، وزن کالا، مقصد ارسالی و….

شما میتوانید برای مطلع شدن از قیمت ارسال بار فریت از اصفهان و استعلام قیمت ارسال کالاها، با شماره های زیر با کارشناسان و متخصصان ما در ارتباط باشید. مشاوران ما آماده شنیدن صدای گرم شما هستند.

09132178109

09130864170

03136736700

03136736705

همچنین شما میتوانید برای اطلاع از هزینه بار فریت به صفحه “نرخ آنلاین” در سایت تاسکو کارگو مراجعه کنید و بصورت آنلاین هزینه ارسال بار خود را محاسبه کنید.

بسته بندی بار فریت چگونه انجام میشود؟

بسته بندی بار فریت میبایست به گونه ای انجام شود که:

1. از کالا و محموله ارسالی شما نهایت حفاظت انجام و باعث حفظ سلامت کالای شما شود

2. بسته بندی بار فریت میبایست به گونه انجام شود که حجم کمتری را اشغال کند تا در هزینه های ارسال بار فریت از اصفهان برای شما صرفه جویی شود.

3. بسته بندی تخصصی بار فریت میبایست با توجه به نوع کالای شما انجام شود که اگر برای مثال شما میخواهید مواد غذایی ارسال کنید، کالای شما میبایست بسته بندی مخصوص انجام شود.

شما میتوانید برای بسته بندی تخصصی کالاها و بارهای فریت ارسالیتون از اصفهان میتوانید با متخصصان و کارشناسان تاسکو کارگو در ارتباط باشید. متخصصان ما در تاسکو کارگو با پشتوانه 13 سال سابقه در حوزه ارسال بار و حمل بار فریت از اصفهان آماده خدمت رسانی به شما هستند.

همچنین شما میتوانید از طریق لینک زیر “انواع مختلف بسته بندی صادراتی” را مشاهده کنید.

اگر به دنبال بسته بندی تخصصی و استاندارد بار های خود در اصفهان هستید، میتوانید روی تیم تاسکو کارگو حساب کنید. برای اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر اقدام کنید.

بسته بندی تخصصی و استاندارد در اصفهان

ما در هلدینگ بین المللی تعطیلات آرام شرکت تاسکو کارگو آماده یم تا بارها و کالاهای شما را بصورت تخصصی بسته بندی و بصورت فریت ارسال کنیم. شما میتوانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما درتماس باشید و درخصوص بسته بندی مشاوره رایگان دریافت کنید.

09132178109

09130864170

03136736700

03136736705

 

از اینکه تا پایان مقاله ارسال بار فریت از اصفهان با تاسکو کارگو همراه بودید از شما متشکریم.

تعهد ما در تاسکو کارگو ارسال کالاهای شما با استاندارد ها و قوانین بین المللی بصورت ایمن و سالم است.

ارسال بار فریت از اصفهان به دبی

همانطور که میدانید فریت بار به دبی یکی از مقرون به صرفه ترین روش های ارسال بار هوایی از اصفهان به دبی است. در این روش که ارزانتر از جریمه مسافری است شما میتوانید انواع بار های مسافری و تجاری را از اصفهان به دبی ارسال کنید.

هلدینگ بین المللی تعطیلات آرام و بخش ارسال بار تاسکو کارگو از صفر تا صد خدمات ارسال بار هوایی از اصفهان به دبی را به عهده میگیرند و شما میتوانید امور مربوط به ارسال بار های هوایی خود را به تاسکو کارگو بسپارید.

همچنین شما میتوانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان تاسکو کارگو در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان بهرهمند شوید.

09132178109

09130864170

03136736700-5

کارشناسان ما مشتاق شنیدن صدا گرم شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *