انبارداری

انبارداری عبارت است از دریافت کالا و اقلام از تجار، مسافرین و مرجوعین و نگهداری آنها با توجه به قوانین و اصول انبارداری

انبار از مهم ترین بخش های شرکتهای حمل و نقل می باشند، زیرا بخش بزرگی از کالاهای دریافتی تا زمان ارسال ممکن است در انبار انباشته و نگهداری شود.

  • در محوطه پذیرش، مسئولین انبار به بررسی کالاها می پردازند و آنها را از لحاظ شکل، تعداد ،وزن ،جنسیت و … کنترل می نمایند. پس از بررسی در صورتی که مغایرت وجود داشته باشد باید صورت جلسه ای تنظیم شود و اطلاعات مورد نیاز ارائه شود.باتوجه به نوع و وضعیت کالا و امکانات انبار، کالاها دسته بندی میشوند و به انباری که برای کالا مناسب باشد ارسال میشود. شرکت بین المللی تعطیلات آرام با داشتن انباری وسیع و مجهز آماده ی ارائه خدمات نگه داری کالاها می باشد.
  •  
  • شایان ذکر است که تمامی کالاها پیش از قرارگیری در انباردر صورت تمایل توسط پرسنل مجرب و کارآزموده با پیشرفته ترین متد بسته بندی شده و در شرایطی ایده ال متناسب با نوع کالا نگهداری میشود.

از دیگر خدمات مهمی که شرکت برای تجار و صادرکنندگان ارائه می دهد تامین تناژ بالای کالاهای صادراتی ست که به طبع ارسال تناژ بالا نیازمند مکانی امن با شرایط استاندارد جهت نگهداری می باشد که شرکت تاسکوکارگو می تواند پس از تامین کالاها و بسته بندی کالاها، اقلام صادراتی را در انبار حفظ و نگهداری نماید.

  • هزینه ی انبارداری با توجه به نوع کالا، وزن و زمان نگهداری متفاوت خواهد بود.

نگهداری کالاها در انبار به نحو صحیح و تسریع در امر تحویل با رعایت مقررات و استانداردها از خدمات انبارداری شرکت بین المللی تعطیلات آرام (تاسکوکارگو) می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط نگهداری در انبار و هزینه ها می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *