ارسال بار به کویت، قیمت و هزینه ارسال بار به کویت

ارسال بار هوایی به کویت یکی از سری خدمات مهم تاسکو کارگو برای در خصوص فریت و بار مسافری است. اگر شما بخواهید به کویت بار یا محموله ارسال کنید، خدمت ارسال بار هوایی به کویت تاسکو کارگو به کمک شما می آید.

فهرست مطالب

شرکت تاسکو کارگو با داشتن شبکه‌ای گسترده از افراد مجرب، خدمت ارسال بار به کویت را برای شما با بهترین قیمت و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

شما می‌توانید تمامی وسایل شخصی و وسایل منزل را در سریع‌ترین زمان به کویت ارسال کنید. تنها کافی است از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان تاسکو کارگو در ارتباط باشید.

09132178109

09130864170

03136736700-5

اگه به قبیل از مقالات و مطالب علاقه مندید میتوانید از طریق لینک زیر نسبت به مطالعه سایر مقالات سایت تاسکو کارگو اقدام کنید.
مقالات فریت بار تاسکو کارگو

فریت بار به کویت – ارسال بار فریت به کویت

اگر تا کنون در فرودگاه قصد همراه بردن بار و کالا را داشته‌اید قطعاً با این قانون فرودگاه آشنا هستید که نمی‌توانید بیشتر از 30 کیلوگرم بار با خود به هماه ببرید و در صورت همراه داشتن بیش از این مقدار شما مشمول پرداخت جریمه اضافه‌بار میشوید.

جریمه اضافه‌بار برای برخی افراد ممکن است زیاد باشد به همین منظور پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس ارسال بار فریت به کویت است که می‌توانید با استفاده از این خدمت، بارهای خود را با حداقل یک‌سوم جریمه اضافه‌بار در سریع‌ترین زمان به کویت ارسال کنید.

در نظر داشته باشید فریت بار به کویت مزیت‌های بسیاری نسبت به جریمه اضافه‌بار دارد و شما علاوه بر مزیت های فراوان می‌توانید در قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر ارسال بار به کویت را انجام دهید.

برای ارسال بار فریت به کویت تنها کافی است از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان تاسکو کارگو در ارتباط باشید.

09132178109

09130864170

03136736700-5

کارشناسان تاسکو کارگو علاوه بر ارائه بهترین خدمات در خصوص ارسال بار فریت به کویت، برای شما امکان ارائه مشاوره رایگان را نیز فراهم کرده تا بتوانید بهترین انتخاب را برای فریت بار خود بکنید.

تمامی محموله‌ها و مرسولات در سریع‌ترین زمان با معتبرترین خطوط هوایی همراه با بیمه‌نامه بین‌المللی به همراه بهترین قیمت ارسال می‌شوند.

ممکن است برای شما این سؤال پیش بیاید که چه وسایلی را می‌توانید به کویت فریت کنید؟

کالاها و محموله‌هایی که می‌توانید به کویت فریت کنید کدام‌اند؟

شما می‌توانید با استفاده از خدمت ارسال بار هوایی به کویت و ارسال بار فریت به کویت تاسکو کارگو تمامی موارد زیر را به کویت ارسال کنید:

 • لوازم منزل
 • لوازم شخصی
 • قطعات یدکی
 • دستگاه‌های صنعتی
 • سمپل‌های تجاری
 • تابلو های نقاشی
 • فرش دستبافت و فرش ماشینی
 • پیانو و آلات موسیقی
 • پوشاک
 • میوه
 • سبزی‌ها
 • خشکبار
 • زعفران
 • قارچ
مقالات مرتبط  ارسال بار به نروژ

معتبرترین شرکت ارسال بار به کویت کدام است؟ - معتبرترین شرکت ارسال بار به کویت

شرکت تاسکو کارگو با داشتن بیش از 13 سال سابقه در خصوص ارسال بار بین‌الملل و با داشتن مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و با داشتن دفترهای نمایندگی در اصفهان و تهران امکان ارسال بار مستقیم به کویت را برای شما به ارمغان آورده است.

تاسکو کارگو تنها کارگو رسمی در اصفهان است که شما می‌توانید از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان و امام خمینی تهران نیز بارهای موردنظر خود را ارسال کنید.

شما می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان تاسکو کارگو و دفتر تاسکو کارگو نیز در تماس باشید.

09132178109

09130864170

03136736700-5

هزینه ارسال بار به کویت چقدر است؟ - هزینه ارسال بار به کویت

هزینه ارسال بار به کویت بر اساس عوامل مختلف تغییر می‌کند. برخی از این عوامل عبارت‌اند از ابعاد و وزن بار ارسالی، نوع بار ارسالی، ایرلاین انتخابی، هزینه حمل تا فرودگاه و هزینه‌های مربوط به بسته‌بندی کالا.

تاسکو کارگو با حذف واسطه‌ها توانسته پایین‌ترین قیمت و نرخ ارسال بار به کویت را برای شما به ارمغان بیاورد؛ اما پایین‌بودن قیمت ارسال به منزله پایین‌بودن کیفیت خدمات نیست!

تمامی بارها و کالاهای موردنظر شما ابتدا به‌صورت تخصصی بسته‌بندی می‌شوند و بعد از حمل تا فرودگاه، در نوبت لودینگ و ارسال قرار میگیرند.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت ارسال بار به کویت و استعلام قیمت در لحظه از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان تاسکو کارگو در ارتباط باشید و در لحظه نرخ بار خود را دریافت کنید.

09132178109

09130864170

03136736700-5

همچنین شما می‌توانید از طریق لینک زیر به صفحه استعلام نرخ آنلاین تاسکو کارگو وارد شوید و به‌صورت آنلاین نرخ بار خود را به دست آورید.

استعلام آنلاین نرخ ارسال بار به کویت

عوامل تأثیرگذار در قیمت ارسال بار به کویت کدام‌اند؟ - عوامل مؤثر در قیمت ارسال بار

همان‌طور که گفتیم در قیمت و هزینه‌های ارسال بار به کویت عواملی بسیاری تأثیرگذارند. در ادامه به بررسی این عوامل می‌پردازیم:

 • هزینه‌های مربوط به بسته‌بندی تخصصی بار
 • هزینه حمل بار تا فرودگاه امام خمینی
 • هزینه توزین، تخلیه و بارگیری بار و یا انبارداری
 • هزینه گرفتن مجوزهای بار
 • هزینه گرفتن استانداردهای لازم در صورت نیاز
 • هزینه بارنامه هوایی
 • هزینه تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافرتی

عوامل دیگری نیز در قیمت ارسال بار هوایی به کویت تأثیرگذارند که در مقاله “صفر تا صد فریت” به آن پرداختیم که می‌توانید از طریق لینک زیر مطالعه کنید.

صفر تا صد فریت بار

بسته‌بندی بار صادراتی برای ارسال به کویت

یکی از مهم‌ترین اقدام‌ها قبل از ارسال بار به کویت، بسته‌بندی تخصصی بار است؛ زیرا بسته‌بندی تخصصی بار موجب حفظ سلامت و امنیت بار حین پرواز می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از متریال‌های مختلف اقدام به بسته‌بندی بارهای خود کنید.

تاسکو کارگو نیز با داشتن کادری مجرب در خصوص بسته‌بندی تخصصی بارهای صادراتی آماده ارائه خدمات به شماست. ما در انبار تاسکو کارگو بارهای شما را دریافت و اقدام به بسته‌بندی آنها می‌کنیم.

اگر می‌خواهید بار به کویت ارسال کنید مهم‌ترین اقدام شما، بسته‌بندی بار است که می‌توانید بسته‌بندی بارهای خود را به تاسکو کارگو بسپارید.

09132178109

09130864170

03136736700-5

با تماس با مجموعه، بسته‌بندی بارهای خود را به تاسکو کارگو بسپارید.

قیمت صادرات بار به کویت چقدر است؟ - قیمت صادرات بار به کویت

هزینه‌های صادرات بار به کویت نیز مانند هزینه‌های ارسال بار به قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما می‌بایست باتوجه‌به نوع بار خود، در لحظه بار خود را استعلام بگیرید.

هزینه صادرات بار به کویت و شهرهای مختلف کویت نیز بر اساس نوع بار و نوع ایرلاین متفاوت است و شما می‌توانید نرخ‌های ارسال خود را به دست آورید.

09132178109

09130864170

03136736700-5

استعلام آنلاین نرخ صادرات بار به کویت

برای ارسال بار به کویت چه مدارکی نیاز است؟ - مدارک موردنیاز برای ارسال بار به کویت

شما برای ارسال بار به کویت به‌صورت مسافری و به‌صورت تجاری به مدارک مختلفی نیاز دارید؛ ولی به‌طورکلی شما به موارد زیر نیاز دارید:

مقالات مرتبط  3 مرحله اصلی حمل و ارسال جنازه

مدارک موردنیاز برای ارسال بار مسافری به کویت

 • عکس یا کپی بلیت هواپیما
 • اصل یا کپی پاسپورت فرستنده بار
 • اصل یا کپی کارت ملی فرستنده بار
 • پکینگ لیست بار (لیست بسته‌های موجود در بار)
 • مشخصات و آدرس گیرنده بار

مدارک موردنیاز برای ارسال بار تجاری به کویت

 • کارت بازرگانی یا معرفی‌نامه شرکت برای ارسال بار به کویت
 • مجوزهای لازم برای صادرات بار
 • دریافت استانداردهای صادراتی موردنیاز
 • پکینگ لیست (لیست بسته‌های موجود در بار)
 • اینوویس پکینگ

در صورتی که بار شما جزو موارد خاص محسوب می‌شوند یا نیاز به دریافت مجوز یا استاندارد خاصی است شما می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و به‌صورت رایگان از ما مشاوره دریافت کنید.

09132178109

09130864170

03136736700-5

مراحل ارسال فریت بار مسافری به کویت

با اینکه شما می‌توانید صفر تا صد مراحل ارسال بار فریت مسافری را به تیم تاسکو کارگو بسپارید و با خیال راحت منتظر دریافت بار خود باشید؛ اما در ادامه مراحل ارسال بار فریت به کویت را برای شما شرح می‌دهیم:

 1. تماس با شرکت تاسکوکارگو و دریافت مشاوره رایگان
 2. دریافت بار در انبار تاسکو کارگو یا در محل موردنظر شما
 3. بسته‌بندی تخصصی بار صادراتی برای ارسال به کویت
 4. انتقال و حمل بار تا فرودگاه
 5. تهیه و تکمیل مدارک موردنیاز برای فریت مسافری
 6. گرفتن مجوزهای لازم برای ارسال فریت بار به کویت
 7. انجام تشریفات گمرکی برای ارسال بار به کویت
 8. صدور بارنامه و گرفتن رزرو نوبت و بیمه‌نامه برای ارسال بار
 9. الصاق تگ و لیبل و تحویل به ایرلاین
 10. تحویل بارنامه و سایر مدارک به مشتری و تسویه‌حساب توسط مشتری
 11. پشتیبانی و پیگیری بار تا زمان رسیدن به شهر موردنظر شما

در صورتی برای هریک از موارد گفته شده نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان تاسکو کارگو در ارتباط باشید.

09132178109

09130864170

03136736700-5

خدمات تاسکو کارگو برای ارسال بار به کویت

ارسال لوازم منزل به کویت

هنگامی که بخواهید به کویت مهاجرت کنید یا مدت‌زمان طولانی در کویت اقامت داشته باشید، می‌توانید بجای صرف هزینه برای خرید وسایل منزل جدید، وسایل منتقل قدیمی خود را به کویت ارسال کنید.

شما می‌توانید کلیه لوازم منزل اعم از مبلمان، کمد و تختخواب، میز، میز ناهارخوری، بوفه، کمد، اجاق‌گاز، ماشین لباس‌شویی، یخچال، کتابخانه، البسه و… را به کویت ارسال کنید.

تمامی لوازم منزل شما توسط تیم مجرب تاسکو کارگو به‌صورت تخصصی بسته‌بندی و به کویت ارسال می‌شوند.

ارسال لوازم شخصی به کویت

لوازم شخصی نیز یکی از مواردی است که افراد برای به همراه بردن آنها با خود با مشکل مواجه‌اند و در فرودگاه مشمول پرداخت جریمه اضافه‌بار می‌شوند. دیگر نیازی نیست هزینه‌های زیادی بابت ارسال لوازم شخصی به کویت پرداخت کنید.

شما می‌توانید با استفاده از سرویس ارسال وسایل شخصی به کویت مجموعه تاسکو کارگو تمامی وسایل شخصی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به کویت ارسال کنید.

برای راحتی بیشتر خود، می‌توانید چند روز قبل از پرواز و مسافرت خود، چمدان‌ها و بسته‌های لوازم شخصی خود را به کویت ارسال کنید تا با مشکل در حین سفر مواجه نشوید.

تمامی وسایل شخصی شما در سریع‌ترین زمان به مقصد و شهر موردنظر شما ارسال می‌شوند.

ارسال حیوان خانگی به کویت

حیوانات خانگی تبدیل به بخشی جدایی‌ناپذیر از خانواده‌های ما شده‌اند و بیشتر افرادی که می‌خواهند به کویت مهاجرت کنند، می‌خواهند حیوانات خانگی خود را نیز همراه خود به کویت ببرند.

شما می‌توانید با استفاده از خدمت ارسال حیوان خانگی به کویت تاسکو کارگو تمامی حیوانات خانگی خود اعم از سگ، گربه، آبزیان، پرندگان و ماهی‌های آکواریومی را به کویت ارسال کنید.

ارسال بارهای تجاری به کویت (ارسال نمونه‌های تجاری به کویت)

یکی از مراحل پیشرفت کسب‌وکارها و گسترش آنها، معامله و معاشرت با کشورهای مختلف است که یکی از این کشورهای مناسب برای دادوستد کشور کویت است.

شما می‌توانید به‌منظور بستن قرارداد یا برای مقاصد تجاری، بارهای تجاری یا نمونه‌های تجاری خود را در سریع‌ترین زمان به کویت ارسال کنید.

ارسال بارهای نمایشگاهی به کویت

شما می‌توانید به‌منظور شرکت در نمایشگاه‌های مختلف، بارهای تجاری مختلفی اعم از ماشین‌آلات صنعتی، دستگاه‌های الکترونیک، تجهیزات پزشکی، تابلو های نقاشی، اقلام نمایشگاهی، قطعات صنعتی و قطعات یدکی، ابزارآلات و… را به کویت ارسال کنید.

مقالات مرتبط  0 تا 100 ارسال بار هوایی به انگلستان

همکاری تاسکو کارگو با بهترین ایرلاین‌ها و با داشتن کادری مجرب موجب شده تا تمامی بارهای شما در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت به مقصد کویت و شهرهای مختلف کویت ارسال شوند.

ارسال لوازم منزل به کویت تاسکو کارگو

سؤالات متداول برای ارسال بار به کویت

چه نوع کالاهایی را می‌توان به کویت ارسال کرد؟

شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از کالاها و بارها را به کویت ارسال کنید، مگر اینکه مطابق با قوانین گمرکی کویت باشند. برخی از کالاهای ممنوعه عبارت‌اند از:

 • مواد مخدر و مواد روان‌گردانی
 • سلاح و مهمات
 • مواد آتش‌زا و خطرناک
 • حیوانات زنده در خطر انقراض
 • گیاهان و محصولات گیاهی
 • پورنوگرافی و محتوای نامناسب و غیرفرهنگی
 • اقلام تقلبی و جعلی

بهترین روش ارسال بار به کویت چیست؟

بهترین روش ارسال بار به کویت به نیازها و بودجه شما بستگی دارد. اما پیشنهاد ما به شما ارسال بار هوایی به کویت است؛ زیرا که در سریع‌ترین زمان و با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه می‌توانید بارهای خود را به کویت ارسال کنید.

هزینه ارسال بار به کویت چقدر است؟

هزینه ارسال بار به کویت به عوامل مختلفی از جمله وزن، حجم، نوع کالا، نوع بسته‌بندی کالا و ایرلاین حمل‌کننده انتخابی شما بستگی دارد.

چه مدارکی برای ارسال بار به کویت نیاز دارم؟

مدارک موردنیاز برای ارسال بار به کویت بر اساس نوع بار که می‌خواهید ارسال کنید متفاوت است؛ زیرا برای بارهای تجاری نیازمند مدارک بیشتری برای ارسال هستید. بااین‌حال، به‌طورکلی شما به موارد زیر نیاز دارید:

 • گذرنامه یا کارت ملی
 • فاکتور یا صورت‌حساب
 • لیست بسته‌بندی
 • فرم اظهارنامه گمرکی

چگونه می‌توانم بار خود را برای ارسال به کویت آماده کنم؟

برای آماده‌سازی بار خود برای ارسال به کویت، باید آن را به‌درستی بسته‌بندی کنید تا از آسیب‌دیدن در حین حمل‌ونقل محافظت شود. شما همچنین باید لیست بسته‌بندی دقیق تهیه کنید که در آن تمامی اقلام موجود در بار ذکر شده باشند.

چه مدت طول می‌کشد تا بارم به کویت برسد؟

مدت‌زمان رسیدن بار شما به کویت با استفاده از روش هوایی چیزی حدود 2 الی 5 روز طول میکشد.

چگونه می‌توانم بارم را در کویت پیگیری کنم؟

شرکت‌های حمل‌ونقل یک شماره پیگیری به شما می‌دهند که می‌توانید از آن برای پیگیری وضعیت بار خود استفاده کنید.

آیا می‌توانم بارم را در کویت بیمه کنم؟

بله می‌توانید بار خود را برای محافظت در برابر گم‌شدن، آسیب یا سرقت بیمه کنید. البته بارهای ارسالی تاسکوکارگو همگی بیمه‌نامه بین‌المللی دارند.

اگر بارم در کویت گم شود یا آسیب ببیند، چه کاری باید انجام بدم؟

اگر بار شما گم شده یا آسیب‌دیده است، باید دراسرع‌وقت با شرکت حمل‌ونقل خود تماس بگیرید. آنها باید بتوانند به شما در پیگیری بار یا ارائه غرامت کمک کنند.

از کجا می‌توانم یک شرکت حمل‌ونقل معتبر برای ارسال بار به کویت پیدا کنم؟

تنها با سرچ ساده می‌توانید به رزومه و سابقه شرکت تاسکو کارگو در خصوص ارسال بار هوایی به اقصی‌نقاط دنیا الل خصوص ارسال بار به کویت را مطالعه کنید.

تاسکو کارگو تنها کارگو رسمی در اصفهان با داشتن بیش از 13 سال سابقه در خصوص ارسال بار بین‌الملل آماده خدمت‌رسانی به شماست.

تنها کافی است از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشید.

09132178109

09130864170

03136736700-5

ارسال بار هوایی به کویت

نکات مهم در خصوص ارسال بار هوایی به کویت

نکته

توضیح

ممنوعات:

قبل از ارسال، لیست کامل کالاهای ممنوعه و محدوده دار را از شرکت هواپیمایی یا نماینده آنها دریافت کنید. برخی از کالاهای ممنوعه شامل مواد مخدر، سلاح، مواد شیمیایی خطرناک، حیوانات زنده و فاسدشدنی‌ها هستند.

مدارک:

گذرنامه یا کارت ملی، فاکتور یا صورت‌حساب، لیست بسته‌بندی دقیق، فرم اظهارنامه گمرکی و سایر مدارک موردنیاز را به طور کامل تهیه کنید.

بسته‌بندی:

از بسته‌بندی مناسب و ایمن برای محافظت از بار خود در حین حمل‌ونقل استفاده کنید. بسته‌بندی باید محکم و ضدضربه باشد و از مواد مناسب برای نوع کالا استفاده شود.

تشریفات گمرکی:

با قوانین و مقررات گمرکی کویت آشنا شوید و مراحل ترخیص کالا از گمرک را به طور کامل انجام دهید.

بیمه:

برای بار خود بیمه تهیه کنید تا در صورت بروز مشکلاتی مانند گم‌شدن، آسیب‌دیدگی یا سرقت، بتوانید غرامت دریافت کنید.

انتخاب شرکت هواپیمایی:

یک شرکت هواپیمایی معتبر و قابل‌اعتماد را برای ارسال بار خود انتخاب کنید. به سابقه، قیمت‌ها و خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف توجه کنید.

پیگیری بار:

از شرکت هواپیمایی یا نماینده آنها یک کد رهگیری دریافت کنید تا بتوانید وضعیت بار خود را پیگیری کنید.

هزینه ها:

از قبل در مورد تمام هزینه‌های مربوط به ارسال بار هوایی به کویت، از جمله هزینه حمل، مالیات، عوارض گمرکی و هزینه‌های جانبی، اطلاعات کسب کنید.

حمل حیوانات زنده:

اگر قصد ارسال حیوان زنده را دارید، قوانین و مقررات مربوط به حمل حیوانات هوایی به کویت را به طور کامل مطالعه و رعایت کنید.

ملاحظات زمانی:

باتوجه‌به زمان پروازها و تشریفات گمرکی، زمان کافی برای ارسال بار خود در نظر بگیرید.