پست بین الملل

  • با توجه به نیازهایی که در سالهای اخیر در خصوص ارسال مرسولات بین المللی شکل گرفته است، پست خارج از کشور رواج بیشتری یافته و در قالب مقاصد مختلف شخصی و بازرگانی ، انجام می پذیرد.
  •  

پست بین الملل نقش بسیار مهمی در توسعه زیرساخت های تجاری ایران دارد. شرکت بازرگانی بین المللی تعطیلات آرام (تاسکوکارگو) با ارائه ی خدمات متنوعی که به مشتریان خود ارائه می کند میتواند نیاز قشر متنوعی از مشتریان اعم از حقیقی که تمایل به ارسال مرسولات شخصی دارند و یا مشتریان حقوقی اعم از تجار و بازرگانان، شرکت های واردکننده، کارخانجات و تولیدی هایی که نیاز به حمل بارهای تجاری و سنگین (کارگو) خود را رفع نماید.

پست اکسپرس بین المللی شامل کالاهای مختلفی است که هرکدام با شرایط خاصی ارسال میشوند. رایج ترین اقلامی که به شیوه ی پست اکسپرس انجام میشود نامه ها و پاکت های بزرگ و کوچک، ارسال تکی محصولات تجاری یا صنعتی می باشد.

تمامی بسته های پستی باید قبل از ارسال چک شوند، زیرا محتوای آن ها باید مطابق با قوانین کشور باشد. بسته بندی اقلام ارسالی نیز باید به دقت و متناسب با ماهیت کالا صورت پذیرد. نمایندگان تاسکوکارگو، مرسولات شما را تحویل گرفته و به صورت درب به درب مطابق با قوانین بین المللی بسته بندی نموده و با بالاترین امنیت در زمانی کوتاه به مقصد ارسال می نماید .شرکت بین المللی تعطیلات آرام (تاسکوکارگو) با سال ها تجربه درارسال بین المللی، ارائه دهنده ی کلیه خدمات پست بین المللی به تمامی قاره ها و کشورها می باشد.

  • هزینه ی پست به خارج از کشور به عوامل بسیاری بستگی دارد و ممکن است حتی چندین بار در طول سال دستخوش تغییراتی شود. به طور کلی از عواملی که در هزینه ی پست بین المللی تاثیرگذار است میتوان کشور مقصد، وزن بسته، حجم بسته، میزان ارزش مرسوله و … را نام برد.
  • سرویس درب درب از محبوب ترین و پرکارائی ترین خدمات پست بین المللی است. در این روش تنها با برقراری تماس با پرسنل و ارائه ی جزئیات، کارمندان شرکت به محل گیرنده رفته و با دریافت کالا و هزینه ی ارسال ،اقدام به ثبت سفارش می کنند و پس از آن ،دیگر خدمات از جمله بسته بندی و … را مرحله به مرحله با بالاترین دقت انجام خواهند داد..
  • در ارسال مرسولات باید به این مسئله نیز دقت داشت که ارسال بسیاری از کالاها از طریق پست بین المللی امکان پذیر نمی باشد که آز آن جمله میتوان موارد زیر را نام برد:

حیوانات

مواد مخدر

مواد منفجره

سلاح گرم و سرد

پول نقد و اوراق بهادار

مشروبات الکلی

مواد دارای جوهر

ابزار آلات قمار و شرط‌بندی

محتوای صوتی، تصویری یا مکتوب دارای بار خلاف عفت عمومی

طلا بیش از 7 گرم

نقره بیش از 50 گرم

بسته های دارای ماهیت تجاری

داروها و لوازم جنسی

تجهیزات مخابراتی غیرمجاز

تجهیزات فالگیری و رمالی

تجهیزات جاسوسی

تجهیزات نظامی

و به طور کلی ابزار و وسایلی که در قالب پست خطرناک باشند

به دلیل قوانین پیچیده ی پست بهتر است قبل از هرگونه اقدام جهت کسب اطلاعات لازم با مشاورین و متخصصین تاسکوکارگو به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین در ارتباط باشید و پس از آن  جهت ارسال اقدامات لازم را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *