فریت بار هوایی و ارسال بار به سراسر دنیا

فریت بار هوایی در تاسکو کارگو توسط کادر مجرب با بهترین کیفیت و هزینه . اجرای کلیه مراحل فریت بار هوایی به آمریکا، کانادا، ترکیه، چین، عمان و سراسر دنیا را با تاسکو کارگو تجربه کنید.

 

فریت بار چیست؟

فریت بار (freight forwarding) در صنعت حمل و نقل به معنای ارسال بار تجاری یا مسافری است. این امر می تواند از طریق وسایل حمل و نقل از جمله هواپیما، کشتی و قطار مختلف انجام گیرد. در دنیای امروز به همه گونه های حمل بار فریت بار گفته می شود. مانند حمل و نقل درون شهری، حمل بار بیرون شهری و حمل بار به کشور های دیگر.

اما فریت بار در ایران بیشتر حمل خرده بار مسافری یا تجاری با هواپیما از مبدا گمرکات فرودگاه ها به سراسر دنیا شناخته می شود.

 

خرده بار چیست؟

خرده بار به چه باری می گویند؟ وقتی شما به طور موقت به مقصدی سفر می کنید برای حمل وسایل مورد نیازتان یک ساک کافی است. اما اگر قرار باشد برای تحصیل یا اقامت به کشور یا شهر دیگری مهاجرت کنید به وسایل بیشتری نیاز دارید. از جمله وسایل منزل (فرش، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، مبلمان و…) و هر وسیله ای که به آن تعلق خاطر دارید.

اینها وسایل تجاری نیستند و شما برای تجارت آنها را حمل و نقل نمی کنید. از سوی دیگر حجم و وزن بار شما بسیار کمتر از مقداری است که یک تاجر واردات و صادرات شناخته شوید. به این بار شما خرده بار می گویند.

 

فریت بار هوایی در تاسکو کارگو

معمولا بهتر است ارسال بار هوایی خود را به آژانسی بسپارید که از آن بلیط تهیه می کنید. تاسکو کارگو شما را از نگرانی ارسال صحیح و سالم بار هوایی خارجی تان درمی آورد و تمام مراحل کار را با بهترین کیفیت و با هزینه مناسب انجام می دهد. از بسته بندی خرده بار در منزل تا ارسال خرده بار به فرودگاه امام خمینی و فریت بار به سراسر دنیا.

برای مشاوره در مورد ارسال بار هوایی و خرده بار با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *