فریت بار به کانادا

شرکت خدمات بار هوایی تعطیلات آرام (تاسکو کارگو) مجری فریت بار به کانادا ، آمریکا و سایر نقاط جهان با بهترین کیفیت و هزینه مناسب است. برای استعلام قیمت و مشاوره با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

 

کانادا

کانادا کشوری است درشمال قاره آمریکای شمالی که شامل ۱۰ ایالت می باشد. کانادا دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده بلندترین مرز زمینی در جهان است. بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است.

سیدنی و ملبورن دو شهر بزرگ استرالیا هستند. این کشور دارای مرز خاکی با کشور دیگری نیست و دور آن را از شرق اقیانوس آرام، از جنوب اقیانوس منجمد جنوبی از غرب اقیانوس هند و از شمال چندین دریا وخلی ج در برگرفته ‌است. استرالیا همچنین سرزمین اصلی قاره اقیانوسیه به ‌شمار می‌آید که کوچک‌ ترین قاره دنیا است. استرالیا که همچون جزیره ‌ای بزرگ دراقیانوس آرام واقع شده، از نظر زمین ‌شناسی قدیمی ترین خشکی جهان است.

کشور کانادا با توجه به امکاناتی که در اختیار مهاجرین فراهم کرقرارمی دهد مقصد برای بسیاری از ایرانیان به خصوص قشر تحصیلکرده می‌باشد.
ازشهرهای معروف و ایرانی نیشین این کشور میتوان به تورنتو، مونترال و ونکوور نام برد.

 

فریت بار به کانادا

ایرانی های زیادی مقیم کانادا هستند لذا همه ساله تعداد مسافرین از ایران به کانادا زیاد است. یکی از مسائل مهم برای مسافرانی که قصد سفر به کانادا را دارند، نحوه فریت بار به کانادا یا همان ارسال باربه کانادا می‌باشد.

مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل از پرواز به صورت فریت بار هوایی می کنند. از جمله موارد رایج که ارسال بار به کانادا صورت می‌پذیرد می توان به لیست زیر اشاره نمود. ارسال و صادرات وسائل منزل به کانادا ، ارسال و صادرات مبلمان به کانادا ، ارسال وصادرات تابلو فرش به کانادا، ارسال و صادرات فرش به کانادا، ارسال و صادرات صنایع دستی‌ و … می باشد.

خیلی از افراد دوست دارند در سفر به کشور کانادا اکثر لوازم خود را با خود به کشور کانادا ببرند این لوازم شامل موارد زیادی از قبیل وسایل شخصی و یا حتی وسایل منزل مثل مبلمان ،ال سی دی و… می شود. از این رو در این زمینه هر مشاوره بخواید شرکت تاسکو کارگو در خدمت شماست و فقط کافی است با ما تماس بگیرید و سوالات خود را از قبیل قیمت ارسال بار به کانادا ، شرایط حمل بار به کانادا،قوانین مرتبط با آن را بپرسید. کارشناسان شرکت به تمامی سوالات شما پاسخ می دهند.

 

قوانین فریت بار

یکی از قوانین فریت بار که برای ارسال بار به کانادا باید به آن توجه داشت این است که مسافر در اولین بار ورود به کانادا اعلام بار به گمرک کانادا و پر کردن فرم دیکلریشن این فرم برای ارسال بار به کانادا باید پرشود . لذا مهاجران یا مسافران میتوانند به مدت ۴ سال این اسباب واثاثیه را بدون پرداخت عوارض بین ایران و کانادا فریت بار کنند.

نکته ی دیگری که در مورد فریت باربه کانادا باید مد نظر داشته باشید این هست که وقتی بار خودتان را به صورت فریت بار به یکی از شهرهای کانادا ارسال می کنید یک بارنامه برای شما صادر می شود که باید تا پایان مرحله ارسال بار نزد خودتان نگه دارید. و همچنین در نظر داشته باشید که بار شما برای ۲۴ ساعت فقط بصورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود و هر چه بیشتر از این زمان بار شما در فرودگاه بماند از شما هزینه دریافت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *