فریت بار به عمان

فریت بار به عمان را به شرکت خدمات بار تعطیلات آرام بسپارید. شرکت تاسکو کارگو ارائه کننده بهترین کیفیت و هزینه ارسال بار. برای استعلام قیمت و مشاوره با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

عمان

عمان یکی از همسایه های آبی ایران است که در جنوب شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز و در منطقه استراتژيکی خاورميانه واقع است. این کشور از 4 استان مَسقط (پایتخت عمان) ، مسندم ، بریمی و ظُفار و 5 منطقه تشکیل شده و بخش عمده خاک آن در جنوب دریای عمان و غرب اقیانوس هند قرار دارد. پایتخت و بزرگترین شهر عمان مسقط است. علاوه بر مسقط دو شهر صلاله در مرکز استان ظفار و شهر صحار در استان باطنه از شهرهای مهم عمان هستند.

تاسکو کارگو

تاسکو کارگو در زمینه حمل و نقل کالا بین همه کشور های دنیا به صورت کارگو یا فریت بار و یا فریت بار مسافری بیش از سال ها تجربه دارد. ما یکی از بهترین ها در کار خودمان هستیم. خدماتی ما شامل ارسال اسباب منزل، مواد خوراکی و غیر خوراکی ، آب معدنی ، دام و طیور ، مواد اولیه و صنعتی و … است . ما می توانیم با کمک مدیران متخصص و مجرب و پرسنل متعهد و همچنین اعتماد مردم در کمترین زمان بار شما را به عمان برسانیم.

مسیر های حمل بار به عمان

مسیر های حمل بار به عمان متنوع است، اما امکان ارسال بار بصورت زمینی اعم از ( کامیون و قطار ) از ایران به کشور عمان وجود ندارد. هزینه ها بدین صورت چندین برابر بیشتر از بقیه روش های حمل است. پیشنهاد ما به شما حمل از طریق هوایی و کشتی است. زیرا تنها راه های ارتباطی لاجستیکی است.

فریت بار مسافری

معمولا اگر شما بار اضافی همراه خود دارید شرکت های هواپیمایی به ازای هر باراضافی شما را جریمه گزاف می کنند ؛ پیشنهاد ما به شما فریت بار مسافری است. زیرا هزینه را کاهش می دهد و تضمین می کند بار شما به سلامت به مقصد برسد. شما میتوانید با پرداخت یک چهارم هزینه فرودگاهی فریت بار خود را به ما بسپارید.

فریت بار تجاری

کارگو بار تجاری محسوب می شود که به صورت بار سمپل (نمونه ، به میزان محدود) یا بار های چند تنی ارسال می شود.  شما برای فریت بار تجاری خود به مدارکی نیاز خواهید داشت. مدارک لازم برای ارسال اقلام تجاری به عمان شامل موارد زیر است:

  • کپی شناسنامه و کارت ملی بهمراه کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده
  • آدرس مبدا و مقصد با کد پستی
  • شماره تلفن فرستنده و گیرنده همراه با کد را به همراه بایست داشته باشید.
  • اینویس و پکینگ لیست و اطلاعات مورد نیاز برای بارنامه
  • کارت بازرگانی

جهت ارسال اقلام تجاری به عمان باید بلیط و کارت بازرگانی را فرستنده بهمراه داشته باشد و حضور وی الزامی است در غیر اینصورت باید با استفاده از کارت بازرگانی نمایندگان ما اقدام به ارسال نماید.

اقلام زیر می‌توانند از طریق هواپیما ارسال شوند:

مواد غذایی فاسد شدنی:

تمامی کالاهایی که جهت حمل و نگهداری آنها در طول مسیر نیازمند آب و هوای خاصی هستند یا شرایط محیطی باید رعایت شوند.مانند: ماهی زنده, گیاه, خوراک و غیره.

لوازم منزل: شما می توانیدانواع لوازم منزل مانند مبلمان, تلویزیون و کامپیوتر, وسایل شخصی بجز لوازم آرایشی, محصولات چوبی و پلاستیکی و سایر وسایلی که منع قانونی و خطر نداشته باشند.

حیوانات اهلی: حمل حیوانات اهلی پس از بررسی بهداشت و عدم آلودگی توسط ما امکان پذیر است.

جابجایی جسد: جابجایی جسد با داشتن جواز دفن و حمل از طرف بهشت زهرا توسط این ما امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *