صادرات صنایع دستی

صنایع دستی ایرانی که جزو میراث فرهنگی مملوس ما به حساب می آید, همواره مورد توجه کشورهای خارجی در سراسر دنیا بوده است. لذا صادرات و نیز فریت صنایع دستی ایرانی خصوصا در سال های اخیر بسیار حائز اهمیت بوده است.

تقریبا همه شهرهای ایران صنایع دستی مخصوص به خود را  دارا می باشند, اما با قدمت ترین صنایع دستی ایرانی عمدتا در شهر اصفهان متمرکز شده است. صنایع دستی انواع مختلف دارد که چشمگیرترین آنها عبارتند از هنر قلمزنی, میناکاری, کاشیکاری, فیروزه کوبی, خاتم کاری, پارچه قلمکار, فرش دستباف, معرق کاری, خراطی و بسیاری از دیگر انواع هنرهای دستی که در این متن نمی گنجد.

حفظ میراث فرهنگی

یکی از راه های حفاظت و حراست از این میراث فرهنگی ارزشمند شناساندن آن به دنیا می باشد و این امر از طریق صادرات و ارسال آن به کشورهای مختلف امکان پذیر است. ما با انجام صفر تا صد امور صادرات و فریت بار, امکان ارسال صنایع دستی اصیل ایرانی به سراسر جهان را فراهم آورده ایم تا این میراث را حفظ بداریم.

درصورتی که بار صادراتی (یا تجاری) باشد, با داشتن ارزش ریالی فاکتوری آن صنایع دستی, هزینه های ارسال بار شامل هزینه بارنامه, کارت بازرگانی, حمل تا فرودگاه امام و تشریفات گمرکی محاسبه و خدمت مشتری عزیز ارائه می گرد

                             

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *