خدمات بار

شرکت بین المللی تعطیلات آرام (تاسکوکارگو) با دارا بودن تجهیزات مدرن و حضور پرسنل مجرب و دارای تخصص،آماده ارائه ایمن ترین و سریع ترین خدمات بار به صورت هوایی، زمینی،دریایی و ریلی با مناسب ترین نرخ ها می باشد.

شرکت تاسکوکارگو تمامی کالاهای ارسالی ( شخصی و تجاری ) را پس از دریافت، با به روزترین متریال توسط متخصصین، با هدف حفظ سلامت کالا بسته بندی کرده و متناسب با نوع کالا،مناسب ترین راه ارسال را به مشتری پیشنهاد داده و تمامی خدمات اعم از انجام امور گمرکی تا اخذ مجوزات لازم در صورت لزوم را انجام خواهد داد.

از دیگر خدمات بار شرکت می توان به ارسال درب به درب کالاها به تمامی نقاط دنیا در صورت نداشتن ممنوعیت، اشاره کرد.

همچنین ارسال دستگاه های صنعتی، سمپل های تجاری، تجهیزات کارخانه ای و دیگر اقلام حجیم و سخت که همواره به مهارت و دانش بالایی نیازمند است از دیگر خدمات بار شرکت می باشد که انجام صفر تا صد دریافت تا ارسال را تیمی متخصص و با سابقه عهده دار خواهد بود. ارسال اینگونه اقلام به نقاط مختلف جهان به مجوزات و گواهی های خاص خود نیازمند است که تیم تاسکو کارگو با آگاهی و دانش خود تمامی مجوزات لازم را دریافت خواهد کرد و جای هیچ نگرانی برای تجار و ارسال کنندگان نخواد گذاشت.

ارسال اسناد و مدارک که از دغدغه های بسیاری از عزیزان ازجمله دانشجویان، صاحبان کسب و کارو… بوده، نیز از دیگر خدمات بار تاسکوکارگو می باشد که در کوتاه ترین زمان و امن ترین روش انجام خواهد شد.

شرکت بین المللی تعطیلات آرام علاوه بر خدمات بار خارج از ایران، خدمات بار داخلی از جمله ارسال اقلام تجاری، کالاهای فاسدشدنی، مواد خطرناک و… را انجام خواهد داد.

پیگیری بارهای ارسالی برای تجار،مسافرین و تمامی ارسال کنندگان کالاها همواره دارای اهمیت بالایی ست،تمامی مشتریان شرکت می توانند با مراجعه به قسمت پیگیری بارسایت تعطیلات کارگو و وارد کردن مشخصات محموله ، ارسال بار خود را پیگیری کنند.هم چنین می توانند به صورت آنلاین با پرسنل مرتبط در ارتباط باشند.

باعث افتخار و مباحات شرکت است که اعلام نماید با سابقه ای بیش از 12 سال در امر کارگو، همواره توانسته رضایت مشتریان خود را به دست آورده و اطمینان و رضایتشان را پشتوانه  ادامه راه خود نماید. برای کسب اطلاعات کامل ترو پاسخ به سوالات خود می توانید به صورت آنلاین و یا حضوری با مشاورین ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *