حمل ترکیبی

حمل و نقل ترکیبی به ارسال کالاها از مبدا تا مقصد نهایی که با استفاده از ترکیب شیوه های حمل و نقل هوایی، زمینی، ریلی و دریایی صورت می گیرد گفته میشود

حمل و نقل ترکیبی که با نام حمل و نقل چندوجهی نیز شناخته میشود از دیگر خدمات شرکت  بین المللی تعطیلات آرام (تاسکوکارگو) می باشد که با اتکا به تجربه ی چندین ساله خود در خصوص حمل و نقل های بین المللی و بهره مندی از تیمی مجرب و کارآزموده، مناسب ترین روش های حمل و نقل را بررسی نموده و بهترین ، امن ترین و مقرون به صرفه ترین مسیرها را به مشتریان خود ارائه می نماید.

حمل و نقل ترکیبی اگر توسط متخصین و با دانش و آگاهی کامل انجام شود موجب توسعه کسب و کار و رشد اقتصاد در جامعه میشود. ترکیب صحیح شیوه های حمل و نقل منجر به بالا رفتن سرعت ارسال، کاهش هزینه، افزایش ایمنی و ارسال قطعی کالا می انجامد.

حمل و نقل ترکیبی به ما این اجازه را می دهد برای ارسال کالاهای تجار و حتی لوازم شخصی که امکان ارسال مستقیم به مقصد را ندارند با استفاده از این روش در نهایت آنها را به مقصد مورد نظر مشتریان عزیز ارسال نماییم.

  • از دیگر خدماتی که با این روش قابل ارائه می باشد می توان به سرویس های حمل و نقل چندوجهی ( حمل و نقل ترکیبی) به تمام نقاط گمرک داخلی، ترانزیب خارجی اشاره کرد.
  •  

ارسال در مسیرهایی که با استفاده ناوگان دریایی کوتاه تر می شوند از طریق کشتی و در مسیرهایی که امکان پذیر باشد با قطار و در مسیرهای خاص می توان از حمل و نقل جاده ای بهره مند شد.

قیمت گذاری حمل و نقل ترکیبی بر کالاهای ارسالی مورد نظر مشتریان عزیز با توجه به حجم سفارش، نوع تحویل ، طریقه ی حمل و نقل آن و مقصد ترابری و مبدا انتقال محاسبه میشود

قوانین حمل ونقل ترکیبی:

کالاها باید باهم سازگار باشند

بسته بندی کالاها باید مناسب با محتویات اقلام باشد.

مدارک و مجوزات کامل باشد.

مدارک مورد نیاز:

مدارک بار و مجوزات باید تحویل شرکت حمل کننده گردد . ( سمیر، اینویس ، پکینگ، گواهی ها بر حسب نوع بار)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *