تامین کالا

بخش تامین هلدینگ تعطیلات ارام

باتوجه به افزایش صادرات در سالهای اخیر، کیفیت محصولات صادراتی در بازار رقابتی امروز مهم ترین دلیل پیروزی بر رقبا میباشد اما برای یک تجارت موفق نیاز به تامین کالاها با قیمت مناسب خواهد بود.

هلدینگ تعطیلات آرام با سابقه طولانی در بخش صادرات و همچنین تامین کالا در فیلدهای مختلف   در بخش بازرگانی قابلیت تامین و فراهم کردن انواع کالاها اعم از:

 خشکبار و زعفران ،میوه و صیفی جات، صنایع دستی ، محصولات دریایی و…. را برای مشتریان عزیز در بخش صادراتی و در بخش داخلی  با ارتباط مستقیم با تولید کننده با کیفیت  عالی و قیمت مناسب را  دارد. همچنین  هلدینگ تعطیلات آرام تامین کننده  صنایع دستی اصیل ایرانی  مانند ظروف مسی . مس و فیروزه. میناکاری .خاتم.فرش های دستباف و ماشینی برای ارسال مسافری و تجاری به اقصی نقاط دنیا می باشد  این هلدینگ با قرار گرفتن در قطب صنعت و تجهیزات کشور و شهرک های صنعتی تامین دستگا ه ها و تجهیزات صنعتی / سنگ های ساختمانی  با ارتباط مستقیم با کارخانه را دارد .

  • شرکت تعطیلات آرام با داشتن تیمی متخصص و مجرب در امور صادراتی و واردات نه تنها برای تجارعزیزدر داخل بلکه برای تاجران خارج از ایران نیز کالاهای درخواستی را تامین و در صورت تمایل صفر تا صد خدمات بسته بندی مربوط به محصول مورد نظر را نیز انجام خواهد داد از امتیازات همکاری با تیم تاسکو کارگو می توان به انجام بسته بندی و طراحی های اختصاصی اشاره کرد.واردات کالای مصرفی نیز از دیگر اقدامات تخصصی شرکت تعطیلات آرام می باشد. این اقلام نه تنها شامل کالاهای تجاری مانند کاغذ، دستگاه های کارخانجات، غلات ، خوراک دام، مواد اولیه کارخانجات و … می باشد بلکه قادر به همکاری با فروشندگان خارج و داخل ایران برای ارسال سفارشاتشان می باشد.
  •  

امنیت ارسال کالا همواره از اهمیت بالایی برخوردا است. انجام اصولی قوانین مربوط به صادرات و واردات توسط تیم ما این اطمینان را به شما می دهد که تامین و ارسال کالاهای موردنظرتان بدون هیچ بی نظمی صورت خواهد پذیرفت.

برای کسب اطلاعات کامل تر و ثبت سفارشتان می توانید به منو فروشگاه مراجعه کنید یا به صورت حضوری یا آنلاین با مشاورین ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *