بار فریت به اروپا

ارسال کالا به اروپا بنا به قوانین،شامل محدودیت های فراوانی است و بسیاری از مردم که درکشورهای اروپایی تحصیل می کنند یا قصد مهاجرت به اروپا را دارند اصولا در ارسال لوازم خود به مشکلات فراوانی برخورد می کنن از جمله محدودیت در حجم و وزن بار.

جریمه با مبالغ بالا برای ارسال بیش ازحد بار تعیین شده از دیگر مشکلات ارسال بار به اروپا می باشد.

برای رفع مشکلات ارسال کالا به کشورهای اروپایی، گزینه فریت بار همواره مناسب ترین گزینه ی پیشنهادی ست.با مراجعه ی حضوری یا تماس تلفنی با پرسنل متخصص تاسکوکارگو می توانید از راهنمایی های متخصصین در این امر بهره مند شوید.

  • لازم به ذکر است که هزینه ی فریت بار به اروپا حدود 30 الی 40 درصد جریمه ی اضافه بار می باشد و در زمانی کوتاه نیز تحویل داده میشود.

برای ارسال فریت بار به اروپا نیازی به حضور شما در در فرودگاه و یا گمرک نیست، زیرا تمام مراحل توسط تیم متخصص تاسکوکارگو انجام خواهد شد. از دیگر نکات ضروری در ارسال بار فریت به اروپا، بسته بندی کالاها می باشد زیرا به دلیل مسافت زیاد ممکن است به دلیل اصولی نبودن بسته بندی، بار آسیب دیده و متحمل خسارت شوید. در صورت تمایل، بسته بندی بار شما توسط پرسنل مجرب و باسابقه ی ما، با بهترین متریال جهت فریت بار به اروپا انجام خواهد شد.

در صورتی که قصد ارسال بار به صورت سوغات و هدیه برای دوست و آشنایانتان را دارید برای بار فریت نیاز به ارائه بلیط یا پاسپورت نخواهید داشت اما اگر قصد سفر دارید برای ارسال بار فریت نیاز به بلیط مقصد و پاسپورت خواهید داشت و همچنین در صورتی که شما از تجار باشید و بار شما حالت تجاری به خود بگیرد، نیاز به ارائه کارت بازرگانی خواهید داشت اما در صورتی که کارت بازرگانی بنا به دلایلی آماده نباشد شرکت ما از کارت بازرگانی همکاران جهت فریت بار به اروپا استفاده می نماید..

قبل از انجام دادن هرگونه اقدامی برای ارسال بار فریت به اروپا توسط مشاورین بارفریت راهنمایی خواهید شد تا بار و لوازمی که قصد ارسال آنها را دارید آماده کنید تا تیم متخصص بسته بندی به حمل بار ارسال شوند و پس از اتمام بسته بندی و تهیه لیست کالا، تمامی مراحل به مدیریت گزارش خواهد شد و پس از تایید، بار به همراه کارشناس به فرودگاه ارسال میشود. پس از مراحل ترخیص و امور اداری گمرک صدور بارنامه توسط شرکت تعطیلات آرام صادر خواهد شد و در نهایت بارنامه به ایرلاین حمل کننده بار فریت به اروپا تحویل داده میشود..

  • در ارسال بار فریت به اروپا همواره میزان هزینه از مهم ترین مسایل برای افراد بوده است. شرکت بین المللی تاسکو کارگو همواره با ارائه ی به روزترین آیتم های بین المللی، مناسب ترین خدمات را به افراد ارائه خواد داد.

 

به طور کلی میتوان عوامل مهمی در که در محاسبه ی قیمت تاثیرگذار خواهد بود چنین بیان کرد:

  • 1.کشور و شهر مقصد
  • 2.مقدار و نوع بار
  • 3.شرکت هواپیمایی
  • 4.شیوه و نوع بسته بندی
  •  

ارسال بار فریت به تمام نقاط دنیا توسط تیم متخصص تاسکو کارگو انجام خواد شد، برای اطلاعات بیشتر در رابطه با بار فریت به اروپا میتوانید به صورت حضوری، تماس تلفنی و یا واتس اپ از راهنمایی کامل مشاورین ما برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *